Слінго-футболка (мамафутболка) "Сирень"

Слінго-футболка (мамафутболка) "Сирень" Наведіть курсор, щоб збільшити
1,500 грн.
  • Код товара:17119
  • ВиробникВасилинка
  • Модель:Трикотаж
  • Наявність:На складі
* Розмір:

Слінго-футболка (мамафутболка) "Сирень"

Слінго-футболка Василинка® поєднує в собі три речі, необхідні для комфортного і щасливого материнства. Це такі всім відомі речі, як одяг для вагітних, слінг і одяг для годування.

Футболка для вагітних.

Ви можете купити слінго-футболку і використовувати її ще до цього чарівного моменту - народження малюка. Завдяки спеціальним вставкам, у мамафутболці вам буде зручно і комфортно на найпізніших етапах вагітності, аж до пологів.

Слінго-футболка.

Ви можете використовувати також нашу футболку як слінг (переноска для дитини). Носити вашого малюка в слінго-футболці ви можете починаючи з самого народження. Слінго-футболка Василинка® розрахована для носіння дитини в перші місяці життя і трохи довше для носіння недоношених дітей. Ви можете носити свою дитину вагою приблизно до 7 кг. Головною перевагою футболки перед трикотажним слінгом - це простота у використанні. Досить відвести тканину і посадити туди дитину, немає необхідності в освоєнні навичок примотування малюка в слінг. Малюка можна дуже швидко і легко як посадити в слінго-футболку так і дістати. Три шари трикотажної тканини надійно утримуватимуть вашого малюка, розподіляючи рівномірно навантаження по попі та спинці малюка. Верхні частини діагональних смужок тканини вкриють голівку малюка, що заснув. Для цього необхідно злегка розтягнути їх і прикрити голівку.

УВАГА!!!

У процесі носіння, дитина повинна завжди залишатися з прочиненим обличчям, щоб тканина не ускладнювала її дихання.

Футболка для годування.

Ще одна велика перевага нашої мамафутболки - можливість швидкого і непомітного грудного годування. Особливо зручно буде погодувати вашого малюка в процесі носіння його в нашій слінго-футболці, у дитини завжди і всюди буде доступ до ваших грудей. Але навіть після того, як дитина стане занадто великою для носіння її в слінго-футболці, вам буде дуже зручно годувати свого малюка використовуючи нашу слінго-футболку. Використовувати її можна навіть для годування близнюків. Ви завжди швидко і легко зможете погодувати вашого малюка не оголюючи при цьому і не оголюючи ваші груди.

ВАЖЛИВО!!!

Для комфортного і безпечного носіння вашого малюка в нашій слінго-футболці, дуже важливо правильно підібрати розмір. Якщо у вас є сумніви щодо вибору необхідного вам розміру, проконсультуйтеся з нашим менеджером. У тому випадку, якщо ви сумніваєтеся між двома розмірами, ми рекомендуємо вам вибирати менший.

  1. Погано
  2. Добре
Продовжити