Слінго-футболка довгий рукав "Чорна"

Слінго-футболка довгий рукав "Чорна" Наведіть курсор, щоб збільшити
0 грн.
  • Код товара:17158
  • ВиробникВасилинка
  • Модель:Трикотаж
  • Наявність:Нет на складе
* Розмір:

Слінго-футболка довгий рукав "Чорна"

Слінго-футболка Василинка® поєднує в собі три речі, необхідні для комфортного і щасливого материнства. Це такі всім відомі речі, як одяг для вагітних, слінг і одяг для годування.

Футболка для вагітних.

Ви можете купити слінго-футболку і використовувати її ще до цього чарівного моменту - народження малюка. Завдяки спеціальним вставкам, у мамафутболці вам буде зручно і комфортно на найпізніших етапах вагітності, аж до пологів.

Слінго-футболка.

Ви можете використовувати також нашу футболку як слінг (переноска для дитини). Носити вашого малюка в слінго-футболці ви можете починаючи з самого народження. Слінго-футболка Василинка® розрахована для носіння дитини в перші місяці життя і трохи довше для носіння недоношених дітей. Ви можете носити свою дитину вагою приблизно до 7 кг. Головною перевагою футболки перед трикотажним слінгом - це простота у використанні. Досить відвести тканину і посадити туди дитину, немає необхідності в освоєнні навичок примотування малюка в слінг. Малюка можна дуже швидко і легко як посадити в слінго-футболку так і дістати. Три шари трикотажної тканини надійно утримуватимуть вашого малюка, розподіляючи рівномірно навантаження по попі та спинці малюка. Верхні частини діагональних смужок тканини вкриють голівку малюка, що заснув. Для цього необхідно злегка розтягнути їх і прикрити голівку.

УВАГА!!!

У процесі носіння, дитина повинна завжди залишатися з прочиненим обличчям, щоб тканина не ускладнювала її дихання.

Футболка для годування.

Ще одна велика перевага нашої мамафутболки - можливість швидкого і непомітного грудного годування. Особливо зручно буде погодувати вашого малюка в процесі носіння його в нашій слінго-футболці, у дитини завжди і всюди буде доступ до ваших грудей. Але навіть після того, як дитина стане занадто великою для носіння її в слінго-футболці, вам буде дуже зручно годувати свого малюка використовуючи нашу слінго-футболку. Використовувати її можна навіть для годування близнюків. Ви завжди швидко і легко зможете погодувати вашого малюка не оголюючи при цьому і не оголюючи ваші груди.

ВАЖЛИВО!!!

Для комфортного і безпечного носіння вашого малюка в нашій слінго-футболці, дуже важливо правильно підібрати розмір. Якщо у вас є сумніви щодо вибору необхідного вам розміру, проконсультуйтеся з нашим менеджером. У тому випадку, якщо ви сумніваєтеся між двома розмірами, ми рекомендуємо вам вибирати менший.

Слинго-футболка Василинка® сочетает в себе три вещи, необходимые для комфортного и счастливого материнства. Это такие всем известные вещи, как одежда для беременных, слинг и одежда для кормления.

Футболка для беременных.

Вы можете купить слинго-футболку и использовать ее еще до этого волшебного момента – рождения малыша. Благодаря специальным вставкам, в мамафутболке вам будет удобно и комфортно на самых поздних этапах беременности, вплоть до родов.

Слинго-футболка.

Вы можете использовать также нашу футболку в качестве слинга (переноска для ребенка). Носить вашего малыша в слинго-футболке вы можете начиная с самого рождения. Слинго-футболка Василинка® рассчитана для ношения ребенка в первые месяцы жизни и немного дольше для ношения недоношенных детей. Вы можете носить своего ребенка весом приблизительно до 7 кг. Главным преимуществом футболки перед трикотажным слингом – это простота в использовании. Достаточно отвести ткань и посадить туда ребенка, нет необходимости в осваивании навыков примотки малыша в слинг. Малыша можно очень быстро и легко как посадить в слинго-футболку так и достать. Три слоя трикотажной ткани надежно будут удерживать вашего малыша, распределяя равномерно нагрузку по попе и спинке малыша. Верхние части диагональных полосок ткани укроют головку уснувшего малыша. Для этого необходимо слегка растянуть их и прикрыть головку.

ВНИМАНИЕ!!!

В процессе ношения, ребенок должен всегда оставаться с приоткрытым лицом, чтобы ткань не затрудняла его дыхание.

Футболка для кормления.

Еще одно большое преимущество нашей мамафутболки - возможность быстрого и незаметного грудного кормления. Особенно удобно будет покормить вашего малыша в процессе ношения его в нашей слинго-футболке, у ребенка всегда и везде будет доступ к вашей груди. Но даже после того, как ребенок станет слишком большим для ношения его в слинго-футболке, вам будет очень удобно кормить своего малыша используя нашу слинго-футболку. Использовать ее можно даже кормления близнецов. Вы всегда быстро и легко сможете покормить вашего малыша не обнажая при этом и не оголяя вашу грудь.

ВАЖНО!!!

Для комфортного и безопасного ношения вашего малыша в нашей слинго-футболке, очень важно правильно подобрать размер. Если у вас есть сомнения по выбору необходимого вам размера, проконсультируйтесь с нашим менеджером. В том случае, если вы сомневаетесь между двумя размерами, мы рекомендуем вам выбирать меньший.

  1. Погано
  2. Добре
Продовжити