Слінг з кільцями "Богатир"

Слінг з кільцями "Богатир"
Наведіть курсор, щоб збільшити
795 грн.
  • Код товара:11350
  • ВиробникВасилинка
  • Модель:Бавовна
  • Наявність:На складі
Вишивка:* Розмір СЗК:

Слінг з кільцами "Богатир"

Широкий хвіст слінга і великі металеві кільця, дають змогу гранично швидко і легко регулювати положення в слінгу.  Розпущений хвіст не прагне згорнутися в кільцях всередину бортами і не стовбурчиться в будь-якому положенні.  Хвостом також можна прикрити дитину від вітру або сонця, сторонніх поглядів під час годування. Ширина наших слінгів 70-72 см. Цього достатньо, щоб укласти в "колиску" на сон однолітка і старше.     
Краї слінга прокладені синтепоном 100 щільності, що забезпечує комфорт малюкові та мамі. Водночас наповнювач практично не заважає регулюванню, оскільки без зусиль проходить у кільця.    
Оригінальний крій плечової частини. Завдяки зустрічним складкам плечової частини, слінг зручно лягає на плече і не з'їжджає до шиї. Конструкція слінга розрахована на те, що він буде облягати плече і природно рівномірно розправлятися на спині, розподіляючи навантаження (рятуючи від болю ваш поперек навіть під час носіння помітно обважнілих дітей-тоддлерів) і не обмежує рухливість руки. Плечова частина прокладена синтепоном 100 щільності в 2 шари, щоб зменшити тиск на плече.
На хвості слінга передбачена кишеня, яка є не тільки функціональною деталлю із фіксувальною застібкою, а й дизайнерським елементом оздоблення.
Для наших слінгів ми використовуємо натуральні тканини.

Матеріал: Бавовна 100%

Основна тканина - діагональ
Підкладка - бязь

Оберіть вишивку та вкажіть її номер у формі коментарів до замовлення!

                 

    Велика             Середня          Маленька        Безкоштовна

 

  1. Погано
  2. Добре
Продовжити